Kitap Konseptli Figürlü Pasta
Kitap Konseptli Figürlü Pasta
Kitap Konseptli Figürlü Pasta
Kitap Konseptli Figürlü Pasta

Kitap Konseptli Figürlü Pasta

: BE134
4.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4500 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kitap konseptli figürlü pasta ile kitap okumayı seven arkadaşınıza, eşinize ya da çocuğunuza unutulmaz bir kutlama yapabilirsiniz. Doğum günü, nişan, doğum, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde hatırlanmak, organizasyonlar yapmak sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmeleri demektir. Üstelik günün anlamına uygun ya da sevdikleri figür ve süslemeler ile verilen pasta siparişi unutulmaz anılar olarak ileride hatırlanacaktır.

 

Kitap konseptli figürlü pasta siparişi için online sipariş formunu doldurduğunuzda pastanız İstanbul’un her ilçesine ücretsiz kargo yardımı ile teslim edilecektir. Pastanız sizin sevdiğiniz aromalar ile hazırlanarak sizin damak tadınıza göre hazırlanmaktadır. Bu nedenle pastanın içeriğini mutlaka sipariş formunda belirtmelisiniz. Whatsapp üzerinde de bize yazabilirsiniz. Pastamız 15 kişilikten 50 kişiliğe kadar üretilmektedir. Kaç kişilik istediğinizi bildirmelisiniz.

 

Uygun fiyatlı, renkli, özel tasarım pastaları internet üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimiz sipariş gününde hazırlandığı için her zaman taze ve lezzeti yerindedir. Ürünlerimiz özel soğutmalı araçlar ile taşındığı için pastanın bozulması söz konusu değildir. Butik pasta modelleri ve ikramlıklar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Canlı
Destek