Paw Patrol Model Konsept Doğum Günü Pastası
Paw Patrol Model Konsept Doğum Günü Pastası

Paw Patrol Model Konsept Doğum Günü Pastası

: BE001
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 Aranılan bütün butik pastaları sitede bulmak mümkündür. Paw Patrol pasta da tercih edilen butik pastalardan olup hemen sipariş vermek mümkündür. Uzman ellerde hazırlanan pastalar ile özel günleri daha da güzelleştirmek isteyen herkes hemen siteden online sipariş seçeneği ile kolayca sipariş oluşturabilmektedir.

 

 Bütün pastalar her sipariş için özenle hazırlanmaktadır. Oluşturulan sipariş formuna kaç kişilik olacağını pastanın üzerine ne yazılacağını seçmek yeterlidir. Bunun dışında hangi adrese teslim edilmeli saat aralığı gibi seçeneklerde eksiksiz doldurulmalıdır. Sorunsuz teslimat için bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Doğum gününde sizde çocuklarınızı sevdikleri çizgi film kahramanları figürleri ile süslü bu pastalarla mutlu edebilirsiniz.

 

 İstanbul’un bütün ilçelerine teslimatımız ücretsiz olup siparişlerinizi 2 gün önceden vermeniz önerilir. Dilediğiniz şekilde görseldeki ile birebir aynı pastalar ile gününüzü güzelleştirip davetlilerinize muhteşem bir gün sunabileceksiniz. Butik pastalar dışında sitemizde bulunan cupcake çeşitlerimizi de inceleyebilirsiniz. Böylece kutlamalarınızda ki ikramlık sorununu çözmüş olursunuz. Hemen online sipariş vererek sizde taze ve tadına doyamayacağınız pastalara tek tıkla ulaşın.

Canlı
Destek