Marka Çanta Temalı Pasta
Marka Çanta Temalı Pasta
Marka Çanta Temalı Pasta

Marka Çanta Temalı Pasta

: BE187
2.700,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2700 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle genç kızların marka çanta takıntıları pasta modeline de yansımıştır. Kızınıza, kız arkadaşınıza marka çanta temalı pasta modelini sipariş ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Doğum günlerinde kişilerin hatırlanması ve özel tasarım pasta ile bu kutlamaların taçlandırılması herkesin hoşuna gider. Pastanelerde istenilen pastayı bulmak için aramak yerine sitemizi ziyaret ederek pastaların görsellerine bakarak seçmek çok daha kolay.

 

Online pasta siparişi için form doldurmak yeterli oluyor. Forma pastanın kaç kişilik olacağı, teslim edilmesi istenen adres, teslim tarihi, teslim saati, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarına bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesinin ardından siparişiniz alınır. Alınan siparişler gününde büyük bir titizlikle hazırlanır ve adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilir. Özel soğutmalı araçlar ile ürünler taşındığı ve gününde hazırlandığı için her zaman taze ve lezzetlidir.

 

Doğum günü, söz, nişan, düğün, sevgililer günü, mezuniyet gibi özel gün kutlamalarında pasta seçimi önemlidir. Çünkü pastanın olmadığı bir kutlama düşünülemez. Pasta siparişinin de online verilmesi pasta sorununun kısa sürede çözülmesi demektir.

Canlı
Destek